Producenci

O firmie

Jesteśmy jednym z największych i najprężniej rozwijających się sklepów internetowych w branży fotograficznej. Od momentu naszego startu w czerwcu 2004 roku, zdobyliśmy sobie rzeszę zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszej bogatej oferty, w której można znaleźć sprzęt fotograficzny, akcesoria fotograficzne, kamery video i akcesoria do nich, sprzęt komputerowy, akcesoria do telefonów i wiele bardzo praktycznych rzeczy.

Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów i spełnić ich wysokie wymagania zarówno jeśli chodzi o ceny asortymentu oferowanego w naszym sklepie, jak też poziom i kwalifikacje obsługi. Bieżąca kontrola rynku, najnowszych osiągnięć technicznych oraz samodzielne testowanie oferowanego sprzętu, a także fachowość i profesjonalizm naszych pracowników - którzy są również wyszkolonymi fotografami - sprawiło że klienci darzą nas dużym zaufaniem. Ciągłe obcowanie ze sprzętem, poznawanie jego możliwości oraz wiedza sprawiają, że możemy zaproponować naszym klientom dowolny zestaw, dopasowując jednocześnie jak najlepiej cenę do jakości. Dzięki temu możemy być konkurencyjni na szybko reagującym rynku elektroniki użytkowej.

Realizujemy naszą strategię konsekwentnie, specjalizując się w konkretnym segmencie rynku, co zapewnia nam ciągły, dynamiczny rozwój oraz nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z zakresu działalności, jakiego oczekuje nasz klient, co pozwala nam stać się jednym z czołowych oferentów na tym rynku.

W chwili obecnej nasze główne cele to:

- rozwój działalności poprzez zwiększanie oferty o nowe produkty z kategorii IT
- sprzedaż sprzętu fotograficznego
- poszerzanie wiedzy naszej, przez co i klientów, z zakresu postrzegania kolorów i pracy z barwą.

Co nas wyróżnia?

- doskonała znajomość rynku fotograficznego, zwłaszcza akcesoriów foto.
- bogata wiedza z zakresu fotografii cyfrowej i tradycyjnej, wyszkolona kadra pracownicza
- niski poziom cen
- absolutne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji
- elastyczność w negocjacjach i indywidualne podejście do klienta

Misja naszej firmy:


Naszą misją jest stworzenie sklepu internetowego, który idealnie odpowiadałby potrzebom klientów. Poprzez bogatą ofertę każdego sprzętu, chcielibyśmy wyjść naprzeciwko potrzebom zarówno fotografów amatorów, jak i profesjonalistów. Naszą ideą jest stworzenie miejsca, w którym klient czułby się bezpiecznie, do którego mógłby w każdej chwili wrócić, nie tylko po to, aby dokonać zakupu, ale również otrzymać fachową poradę z zakresu technicznego jak i merytorycznego.

Nasi pracownicy:

To profesjonalny zespół kompetentnych fachowców, których starania zorientowane są na rozwój firmy i dokładne wypełnianie jej misji. Ich wiedza i umiejętności są do Państwa dyspozycji, tak, abyście dokonali jak najlepszego, trafnego zakupu.

 

Polecamy zakupy u nas!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium